Minska

Frazė nr. 54

Žinutės | Blogas | Mintys | Elektronika | Technologijos | Politika | Oro stebėjimas | Filmai ir serialai | Knygos | Apie

Laidų vedėjų laida 1: "Medinukas 2: Sugrįžimas"

Laidų vedėjų Laidos 1 paveiksliukas

Atsisiųskite laidų vedėjų laidą: OGG (165 kb/s, 66 MB) MP3 (128 kb/s, 51 MB) OPUS (85 kb/s, 34 MB)

Užsiprenumeruoti laidų vedėjų laidą galite su šiais RSS srautais: OGG srautas, OPUS srautas, MP3 srautas.

Pirmoje laidų vedėjų laidoje mes, kaip ir žadėjome, pasistengėme su garso efektais. Nuo intro muzikėlės iki džingų ir outro - per šią savaitę pavyko pasigaminti garsų, kurie, tikimės, pagyvins laidų vedėjų laidas. Kol džinglai nauji, gali būti, kad mes juos naudojam kiek per dažnai, bet, manau, jūs mus suprantate ir jei mums linksma, tikiuosi, linksma ir jums.

Tema apie tinklalaides. Pasirodo, mes čia ne vienintėliai po lietuvišku interneto skliautu. Yra buvę tinklalaidžių, kurios, deja, jau užsilenkė - pasibaigė naujų laidų kūrimas. Yra ir tokių, kurios dar gyvos ir stipriai spardosi - kokybė aukštame lygyje.

Seniai seniai, vos pradėjęs labiau domėtis tinklalaidėmis, išgirdau apie Itishnikus - podkastą apie technologijas. Tiesa, tais laikais man jis kažkodėl nelabai patiko, todėl negaliu sakyti, kad esu buvęs jo klausytojas, bet apie jį girdėjęs buvau. Gaila, kad internete rasti šias tinklalaides yra sudėtingiau, nei tikėjausi - kai pasibaigė naujos laidos, po kurio laiko, matomai, baigėsi ir puslapio prižiūrėjimas, todėl laidų iš tikrojo šaltinio rasti man nesigavo. Itishnikų laidas radau https://player.fm/series/itishnikai.

Vėliau atradau tinklalaidę "Auksiniai berniukai", kurią klausiau. Deja, bet ji taip pat pasibaigė. Autoriai, matyt, išėjo dirbti rimtesnių darbų. Auksinius berniukus galite nusipirkti https://audioteka.com/lt/audiobook/auksiniai-berniukai-s01 arba pasieškokite internete, jų laidų yra tiek Soundcloud, tiek kitur.

Taip pat radau "Programišių godos" audio dienoraštį. Labai jau specifinei auditorijai skirta tinklalaidė, o ir norėtųsi kiek geresnės garso kokybės. Nežinau kaip jums, bet jei su garsu kiek prasčiau, tai reikia, kad būtų labai įdomu. Kitaip itin sunkiai klausosi. Programišių godas galite rasti: https://programisiu-godos.blogspot.lt/. Šis podkastas, panašu, taip pat nebekuriamas.

Dar vienas podkastas, kuris pasibaigė - "Podkastas". Jį galite rasti http://podkastas.lt/. Visai įdomūs pokalbiai, gerai, kad paliktas įrašų archyvas.

Radau keistą pschologinį - filosofinį podkastą "Yra racijos". Bent jau iš tų kelių laidų, kurias spėjau šiek tiek paklausyti, man ši tinklalaidė pasirodė keisčiausia iš visų. Galbūt reikėtų įsigilinti, o tam kol kas dar neturėjau laiko. Suintrigavo ir aš dar pabandysiu pasižiūrėti, kas čia per padaras, tas "Yra racijos". Tai galite išbandyti ir patys apsilankę čia: http://yraracijos.lt/.

Na ir, matyt, geriausias savo tiek garso, tiek turinio kokybe "NYLA". Apie šią tinklalaidę net Kauno dienoje parašyta. Paklausykite jo apsilankę https://nanook.lt/podcast/.

Andrius buvo išėjęs pasivaikščiotį. Berods į šias pasivaikščiojimo varžybas: http://ejimovarzybos.lt/. Mes dar pagalvosime apie galimybę prasieiti Kaune rugpjūčio pabaigoje. Jei mūsų kas nors klausosi, tai galėtume prasieiti kartu, susitikti. Kai žinosime geriau, pašnibždėsime jums į ausį.

Šiukšlynas miške

Klozetas miške

Eidamas per mišką tarp Karoliniškių ir Pilaitės užtikau daug šiukšlių. Kas per durniai jas ten paliko?

Andrius rado vaizdo įrašą YouTube apie rūšiavimo centrą Niujorke: https://www.youtube.com/watch?v=s4LZwCDaoQM. Kažin, kokia situacija pas mus Lietuvoje, Vilniuje?

Na ir galiausiai tiems, kurie neturi ką veikti - poliruoti aliuminio folijos kamuoliukai: https://www.youtube.com/watch?v=WKz5lCGMf5Q. Jei kas nors nuspręstumėte pasidaryti - atsiųskite rezultato nuotrauką. O bedarydami galite klausyti laidų vedėjų laidos!

Jei yra noro, parašykite mums. Tai galite padaryti parašę man elektroninį laišką adresu mindaugas per minska.lt. Taip pat Facebook laidų vedėjų puslapyje.


Irašo komentarai

Komentarus siųskite man elektroniniu paštu, adresu: mindaugas per minska taškas lt.

Laiške nurodykite įrašo pavadinimą ir ar norite, kad jūsų komentaras būtų paviešintas.