Minska

Kartais mažiau yra daugiau

Žinutės | Blogas | Mintys | Elektronika | Technologijos | Politika | Oro stebėjimas | Filmai ir serialai | Knygos | Apie

Laidų vedėjų laida 0: "Barankos skylė"

Laidų vedėjų Laidos 0 paveiksliukas

Atsisiųskite laidų vedėjų laidą: OGG (160 kb/s, 43 MB) MP3 (128 kb/s, 34 MB) OPUS (85 kb/s, 23 MB)

Mano geras draugas Andrius ir aš, pasivadinę save "Laidų vedėjais", pradėjome naują gyvenimo etapą - pradėjome daryti tinklalaides (angliškai dažniausiai tai vadinasi "podcast"). Kadangi šitoje veikloje mes dar žaloki ir ne visiškai susipažinę su technologijomis, galimybėmis ir kokie yra geriausi būdai sukurti tinklalaidę, nusprendėme įrašyti testinę nulinę laidą. Įrašinėdami patikrinome įrangą, įrašymo ir redagavimo galimybes ir ar tikrai mano pasakojimai yra tokie nuobodūs, kaip pasirodė.

Įrašinėjame nulinę laidų vedėjų laidą

Kodėl "Laidų vedėjai"? Jau taip atsitiko, kad mudviejų gyvenimas nusirito inžinerine linkme. Abu esame susiję su elektra, o kaip gi elektra be laidų. Be to, laidai iš niekur nieko neatsiranda ten, kur reikia - juos reikia pravesti. Taip po vieno tokio laidų pravedimo ir pagalvojome argi ne juokinga būtų pasivadinti laidų vedėjais. Gi čia tokia dviprasmybė - vedam laidus ar laidas. Iki šiol mums užteko teorinės dviprasmybės, bet taip jau gavosi, kad nuo šiol galime vadinti save laidų vedėjais visomis šios frazės prasmėmis.

Jei kas susidomėjote, ką dar mums išėjo padaryti, tai YouTube galite rasti laidų vedėjų kanalą su mūsų audio-vizualine kūryba. Patys kalti, jei paspaudėte ant nuorodos.

Ką domina informacija apie vitaminą D, galite pasiskaityti pas Steve Gibson. Paskaitęs jo puslapį ir dar šiaip papildomai pasidomėjęs nusprendžiau nusipirkti vitamino D. Pasižiūrėjus kainas, pasirodė, kad daug pigiau gaunasi pirkti vitaminus iš Amerikos, pono Gibsono siūlomos internetinės parduotuvės, nei čia pas mus Lietuvoje. Jei užsisakytumėte ne be galo daug, galite apsieiti ir be muito mokesčio. Aš iki galo apie tai nepagalvojau, todėl teko pakloti daugiau pinigų, tačiau gavosi vis tiek pigiau, nei čia.

Agurkų alus - Kirchers Gurkenradler. Pirkau jį Spreewald (Šprėvaldo) miestelyje, kuris, beje, visai įdomi vieta. Pats to alaus neparagavau, atidaviau draugams iš kurių vienas yra ir Andrius. Kaip supratau - alus įdomus, bet tikrai ne kiekvienai dienai.

Nusipirkau Victorinox Minichamp peiliuką. Dabar panaudojęs galvoju, kad dar kadanors reikės nusipirkti didesnį peiliuką, nes šis nors ir labai patogus dėl savo mažumo, bet su tokiais darbais, kuriuose man pagelbėtų, šiek tiek sunkiai tvarkosi. Gal reikės parašyti atskirą įrašą apie peiliukus. Pažiūrėsim.

ITgėris - kažkada šiek tiek pagyvavęs projektas prie kurio pirštuką prikišti pasisekė ir man. Jį dar galite atrasti YouTube: https://www.youtube.com/user/itGERIS/videos.

Gyvas stendas. Keistuolis mėlyname kombinezone. Kaip ir žadėjau, rodau jums nuotraukas:

Gyvas stendas su kamuoliuku

Gyvas stendas filmuoja perėją per T. Narbuto gatvę

Jei yra noro, parašykite mums. Tai galite padaryti parašę man elektroninį laišką adresu mindaugas per minska.lt. Taip pat Facebook laidų vedėjų puslapyje.


Irašo komentarai

Komentarus siųskite man elektroniniu paštu, adresu: mindaugas per minska taškas lt.

Laiške nurodykite įrašo pavadinimą ir ar norite, kad jūsų komentaras būtų paviešintas.