Minska

Įkvėpta stallman.org

Žinutės | Blogas | Mintys | Elektronika | Technologijos | Politika | Oro stebėjimas | Filmai ir serialai | Knygos | Apie

Dar vienas restart'as

Sveiki visi, kas vis dar apsilankote čia, jei dar tokių liko. Praėjo nemažai laiko nuo mano paskutinio apsireiškimo šiame interneto kampelyje. Galėčiau dar kartą sakyti, kad užpuolė darbai, bakalauro baigiamasis, gyvenimas pasidarė baisiai užimtas, bet, panašu, kad toks gyvenimas yra visada ir nieko čia nepadarysi, o norint kažką sukurti, tam kažkam reikia sugebėti rasti laiko.

Jau labai ilgai norisi rasti laiko atgaivinti šį puslapį. Norisi jį šiek tiek pakeisti, tik šį kartą nekalbu apie dar vieną migravimą iš vienos turinio valdymo sistemos į kitą - šitas paprastas paprastų puslapių variantas, bent kol kas, mane visiškai tenkina. Norisi čia įdėti naujausias žinias ir mintis, kurios surado kelią mano galvon, norisi čia pasidaryti vietą užsirašyti bėdų sprendimams ir eksperimentų rezultatams, vietą aprašyti įvairiausio pobūdžio projektams. Čia visada buvo ta vieta, kur bandžiau būtent tai padaryti, bet labai dažnai šitų norų įgyvendinimas sustoja, kai kažkur užstringu. O po to pasidaro labai sunku sugrįžti, nes vis atsiranda grandinėlė veiksmų, kuriuos, atrodo, norisi padaryti prieš vėl pradedant čia rašyti.

Pagaliau nusprendžiau, kad tokia veiksmų grandinėlė darosi be galo ilga, ir vien galvojant apie tai, ką noriu padaryti, galų gale nieko ir nepasidarys. Todėl viskas - tikiuosi, nuo šiandien grįžti prie tinklaraščio.

Nors čia ir nieko nerašiau, gyvenimas nestovėjo vietoje. Nuo to laiko, kai paskutinį kartą čia rašiau, įsigyjau nemažai aparatūros, atsirado naujų pomėgių, kai kurie pomėgiai vis dar yra užmiršti ir apsivėlę voratinkliais, kaip ir šis - tinklaraščio rašymas. Nieko, manau, kad voratinkliai bus nuvalyti, dulkės nupūstos ir viso to eiga aprašyta čia.

Ne taip ir seniai prisijungiau prie darbo liaudies. Tai leido man išleisti daugiau pinigų šitam visų užmirštam puslapiui, todėl džiugu pranešti, kad dabar mano tinklaraštis yra patalpintas geros kokybės hostinge, kuris leidžia man įkelti daug daug duomenų. Tai atveria daug galimybių, kurias tikiuosi išnaudoti artimoje ateityje.

Tikiuosi, kad šis, ganėtinai nekonkretus, nieko tiesiai šviesiai nepasakantis įrašas jums bus ženklas, kad čia vėl užsikuria veiksmas, o man tai bus pirmas žingsnis ir spyris pasturgalin pradėti vėl daryti tai, ką aš noriu daryti ir aprašyti nuotykius, su kuriais susidursiu tai darydamas.


Irašo komentarai

Komentarus siųskite man elektroniniu paštu, adresu: mindaugas per minska taškas lt.

Laiške nurodykite įrašo pavadinimą ir ar norite, kad jūsų komentaras būtų paviešintas.